[...] czar) Xtreme pump jest spoko z tego co slyszalem (jak nie on to wez np. shock therapy,super pump 250,no xplode itp.) Nie ma chyba czegos takiego jak olimp mono xplode, creatine xplode olimpa to mieszanka tych nowszych form(chelat,akg itp).Polaczenie spoko choc opinie na temat tego xploda slyszalem b. rozne, w sensie jedni mowili ,ze norma [...]
frytek168, przepraszam Cie bardzo, masz racje zle napisalem, pomylilem nazwe powinno byc Olimp creatine monohydrate powder, o to mi chodzilo :) i xpanda xtreme pump :) Nic mi nie zaszkodzi taki zestaw na trzecim cyklu ?:) mam juz za soba dwa, pierwszy na mono z vitalmax'a a drugi na kreatynie z olimpu xplode :) tak jak pisalem w poprzednich [...]
jakieś porady co do mojego pierwszego cyklu na mono ?? i oczywiście jaki produkt polecacie ja myślę nad universal creatine :) Zmieniony przez - Studniarz w dniu 2013-01-27 10:41:49
Ja proponuję bcaa z hi-teca, białko: Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate (z tych co podałeś to Łowickie), jak chcesz mono to bierz te, które najlepiej wychodzi cenowo, może być FA Xtreme Creatine, a jak wolisz matrix kreatynowy to może być ta xplode z Olimpu
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Mono z sfd lub activlab creatine + beta alanine. Jak koniecznie jablczan to TCM activlab. Wg brakow w diecie bialko/gainer (ten gainer co dales ok, z bialek to ostrowia i whey95 activlab). Do tego opcjonalnie kompleks witamin, witamine D, ZMA i rowniez opcjonalnie BCAA
To może jestem jakimś odosobnionym przypadkiem , bo po mono UNS oma była taka ,że skończyłem z używaniem przedtreningówek :D . Pomyśle jeszcze o tej beta-alaninie . edit : A produktem typu ActivLab Creatine + Beta Alanine warto się zainteresować czy lepiej kupić osobno kreatyne i BA ? Zmieniony przez - szybki5151 w dniu 2013-10-16 18:12:15
jeśli chodzi o mój wzrost to mam 172 a nie 62 pomyliło mi się ;d . co do mono to dokupiłem z aminostar 300 tbl : http://www.fitness.cz/images/big/aminostar-creatine-monohydrate-300tbl.jpg
jabłaczan widac brałes (CP), jak chcesz sprobowac inych form niz mono to spoko, choc efekt koncowy bedzie i tak zblizony o ile nie taki sam, a ceny innych form 2-3 czy nawet 4 x wieksze.. no ale probowac zawsze mozna.. jak chesz jablczan to np. CM3 mozesz brac smialo jezeli nie miałes lub jezeli mix to Creatine Xplode z Olimpu, obie kretki [...]
No nie wiem, czy konkurencja tak chętnie 'mono'creatine orotate oferuje. Poza tym nie wiemy, co jeszcze się ukaże, więc chyba nie ma sensu przedwcześnie się tym zamartwiać... A tak btw, jeśli wpiszemy w googlach orogenix, pojawi się nam m.in. 'rejestr produktów objętych powiadomieniem o pierwszym wprowadzeniu...' i tam jest wymienionych nieco [...]
To co jack3d pierwszy tydzien 1 dawka przed treningiem pozniej 2dawki przed treningiem wyjdzie 6tyg a po treningu i nietreningowe storm? bedzie dobrze? i bialeczko w razie brakow nie ma lepszych potreningowek? zazwyczaj bralem mono albo 3x creatine od QNT...
- zestaw Storm + Shock na jeden cykl przerwa tyle ile trwal cykl - Nitro Ener 550 g - Cp mała pucha - Creatine 3 drugi cykl - mono vitala - XP Recovery trzeci cykl
DT: Śniadanie: 2 tabs. HI-TEC NUTRISEARCH Vitamin Health Care Po śniadaniu: 2-3g Universal Creatine Obiad: 2 tabs. HI-TEC NUTRISEARCH Vitamin Health Care 30 minut przed treningiem: BSN No-Xplode - jedna miarka na 200-300 ml wody Kaizen Xtreme NAG (czubata łyżeczka) TRENING Po treningu: Carbo (50g/100ml wody) UNS WPC Econo BSN CellMass - jedna [...]
podpinam sie pod pytanie na opakowaniu jest napisane DT 2-4 tabletek 15 30 min po treningu DNT 2-4 przed snem nigdy nie jadłem innych niz mono moze lepiej to brac 2 na czczo i 2 po treningu lub 2 przed treningiem i 2 po?? tu znalazłem na zagranicznych stronach przy opisie produktu Directions For Primal Creatine Surge: Workout Days: Take 2-4 [...]
"BCAA Powder XTRA 500" 1g na 10kg masy ciala BCAA nie proszku, przed treningowo "Olimp HMBolon" jak ci pasuje bo to i tak zbedny dodatek "UNIVERSAL NUTRITION Shock Terapy" / lub "Creatine Micronized powder" bierz mono, bo z shocka nie zrobisz cyklu "Whey Gourment" solidna porcja po treningowo "ZMA" - apteczne. przed snem
A co do tego nitro. W sumie moze i obyloby sie bez tego bsn no xolode. Myslalem jeszcze zeby brac nitro normalnie w dt 3x15g i w dnt 2x15g. Do tego creatine xplode z olkmpu lub jakiea mono. I bcaa mam na polce;) Jak by to wygladalo?
Moim zdaniem ćwicząc na krea trzeba tak ustawić treningi, aby z każdego wyciągnąć max a to czy w Twoim przypadku będzie to 5, 7, czy może nawet więcej dni musisz sam ustalić. Najlepiej abyś np przez miesiąć zanim zaczniesz brać krea przetestował wszystkie kombinacje. Pamiętaj że jeżeli zdecydujesz się trenować daną grupę częściej niż raz na tydz [...]
[...] etc. na poczatek polecam bialko wedle brakow ( dymatize elite whey protein bardzo sobei chwale) oraz 1 cykl kreatynowy na upartego. najzwyklejsze w swiecie mono albo jablczan. moze byc olimpa, polecam universal creatine bardzo fajnie mi podeszla albo cell pumpa na poczatek, nie ma co szalec, za powazniejsze rzeczy sie wezmiesz troszke pozniej.
Ja bym dał jakąś kretke mono np. Creatine 200mesh+taurine TREC NUTRITION do tego jakiś boster przed treningowy dobry jest NOX PUMP-Dorian Yates kosa na maxa lub SuperPump 250 Gaspariego i do tego Sizeon Gaspariego i jakieś bcaa ULTIMATE NUTRITION