SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

creatine mono

  • Kreatyna na 3 cykl.

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] czar) Xtreme pump jest spoko z tego co slyszalem (jak nie on to wez np. shock therapy,super pump 250,no xplode itp.) Nie ma chyba czegos takiego jak olimp mono xplode, creatine xplode olimpa to mieszanka tych nowszych form(chelat,akg itp).Polaczenie spoko choc opinie na temat tego xploda slyszalem b. rozne, w sensie jedni mowili ,ze norma [...]

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 6039 Data: 2011-07-07 23:58:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna na 3 cykl.

    Post
    Odżywki i suplementy

    frytek168, przepraszam Cie bardzo, masz racje zle napisalem, pomylilem nazwe powinno byc Olimp creatine monohydrate powder, o to mi chodzilo :) i xpanda xtreme pump :) Nic mi nie zaszkodzi taki zestaw na trzecim cyklu ?:) mam juz za soba dwa, pierwszy na mono z vitalmax'a a drugi na kreatynie z olimpu xplode :) tak jak pisalem w poprzednich [...]

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 6039 Data: 2011-07-08 00:50:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki mam typ ciała ?? ;P

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    jakieś porady co do mojego pierwszego cyklu na mono ?? i oczywiście jaki produkt polecacie ja myślę nad universal creatine :) Zmieniony przez - Studniarz w dniu 2013-01-27 10:41:49

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2708 Data: 2013-01-27 10:25:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki - które lepsze?

    Post
    Odżywki i suplementy

    Ja proponuję bcaa z hi-teca, białko: Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate (z tych co podałeś to Łowickie), jak chcesz mono to bierz te, które najlepiej wychodzi cenowo, może być FA Xtreme Creatine, a jak wolisz matrix kreatynowy to może być ta xplode z Olimpu

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2757 Data: 2012-03-13 20:48:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze supli

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Mono z sfd lub activlab creatine + beta alanine. Jak koniecznie jablczan to TCM activlab. Wg brakow w diecie bialko/gainer (ten gainer co dales ok, z bialek to ostrowia i whey95 activlab). Do tego opcjonalnie kompleks witamin, witamine D, ZMA i rowniez opcjonalnie BCAA

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1978 Data: 2015-04-13 21:03:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Paczka supli na zimę

    Post
    Odżywki i suplementy

    To może jestem jakimś odosobnionym przypadkiem , bo po mono UNS oma była taka ,że skończyłem z używaniem przedtreningówek :D . Pomyśle jeszcze o tej beta-alaninie . edit : A produktem typu ActivLab Creatine + Beta Alanine warto się zainteresować czy lepiej kupić osobno kreatyne i BA ? Zmieniony przez - szybki5151 w dniu 2013-10-16 18:12:15

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 951 Data: 2013-10-16 18:02:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kup Mono - OLIMP Creatine Mega Caps, dokup do tego Dextro Juice, jakiś mass xxl i będzie dobrze

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 5817 Data: 2007-08-01 09:30:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile trwa cykl massacra? i co potem ?

    Post
    Odżywki i suplementy

    jeśli chodzi o mój wzrost to mam 172 a nie 62 pomyliło mi się ;d . co do mono to dokupiłem z aminostar 300 tbl : http://www.fitness.cz/images/big/aminostar-creatine-monohydrate-300tbl.jpg

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3147 Data: 2010-09-28 20:54:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co po muntant, meno, zma

    Post
    Odżywki i suplementy

    jabłaczan widac brałes (CP), jak chcesz sprobowac inych form niz mono to spoko, choc efekt koncowy bedzie i tak zblizony o ile nie taki sam, a ceny innych form 2-3 czy nawet 4 x wieksze.. no ale probowac zawsze mozna.. jak chesz jablczan to np. CM3 mozesz brac smialo jezeli nie miałes lub jezeli mix to Creatine Xplode z Olimpu, obie kretki [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1230 Data: 2012-12-18 11:55:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tani cykl

    Post
    Odżywki i suplementy

    Jak ma być tanio to mono lub jabłko, jak ciut drozej to można Creatine Xplode z olimpa, albo Cell pumpa i do tego jakąś pojedyncza formę.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1216 Data: 2011-03-10 20:43:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • biogenix nowe produkty

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    No nie wiem, czy konkurencja tak chętnie 'mono'creatine orotate oferuje. Poza tym nie wiemy, co jeszcze się ukaże, więc chyba nie ma sensu przedwcześnie się tym zamartwiać... A tak btw, jeśli wpiszemy w googlach orogenix, pojawi się nam m.in. 'rejestr produktów objętych powiadomieniem o pierwszym wprowadzeniu...' i tam jest wymienionych nieco [...]

    Odpowiedzi: 64 Ilość wyświetleń: 8150 Data: 2009-08-30 19:52:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mocniejszy cykl

    Post
    Odżywki i suplementy

    To co jack3d pierwszy tydzien 1 dawka przed treningiem pozniej 2dawki przed treningiem wyjdzie 6tyg a po treningu i nietreningowe storm? bedzie dobrze? i bialeczko w razie brakow nie ma lepszych potreningowek? zazwyczaj bralem mono albo 3x creatine od QNT...

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1825 Data: 2012-08-20 12:52:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jesienny cykl :)

    Post
    Odżywki i suplementy

    - zestaw Storm + Shock na jeden cykl przerwa tyle ile trwal cykl - Nitro Ener 550 g - Cp mała pucha - Creatine 3 drugi cykl - mono vitala - XP Recovery trzeci cykl

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1377 Data: 2010-09-23 21:16:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT: Śniadanie: 2 tabs. HI-TEC NUTRISEARCH Vitamin Health Care Po śniadaniu: 2-3g Universal Creatine Obiad: 2 tabs. HI-TEC NUTRISEARCH Vitamin Health Care 30 minut przed treningiem: BSN No-Xplode - jedna miarka na 200-300 ml wody Kaizen Xtreme NAG (czubata łyżeczka) TRENING Po treningu: Carbo (50g/100ml wody) UNS WPC Econo BSN CellMass - jedna [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2249 Data: 2010-09-16 19:31:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak dawkowac stack kreatynowy ?

    Post
    Odżywki i suplementy

    podpinam sie pod pytanie na opakowaniu jest napisane DT 2-4 tabletek 15 30 min po treningu DNT 2-4 przed snem nigdy nie jadłem innych niz mono moze lepiej to brac 2 na czczo i 2 po treningu lub 2 przed treningiem i 2 po?? tu znalazłem na zagranicznych stronach przy opisie produktu Directions For Primal Creatine Surge: Workout Days: Take 2-4 [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4113 Data: 2013-10-20 22:21:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja. Mam, ale nie wiem jak brać.

    Post
    Odżywki i suplementy

    "BCAA Powder XTRA 500" 1g na 10kg masy ciala BCAA nie proszku, przed treningowo "Olimp HMBolon" jak ci pasuje bo to i tak zbedny dodatek "UNIVERSAL NUTRITION Shock Terapy" / lub "Creatine Micronized powder" bierz mono, bo z shocka nie zrobisz cyklu "Whey Gourment" solidna porcja po treningowo "ZMA" - apteczne. przed snem

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 914 Data: 2012-04-09 15:08:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Aps mesomorph z 1.3? mozliwe?

    Post
    Odżywki i suplementy

    A co do tego nitro. W sumie moze i obyloby sie bez tego bsn no xolode. Myslalem jeszcze zeby brac nitro normalnie w dt 3x15g i w dnt 2x15g. Do tego creatine xplode z olkmpu lub jakiea mono. I bcaa mam na polce;) Jak by to wygladalo?

    Odpowiedzi: 55 Ilość wyświetleń: 6441 Data: 2013-07-02 22:55:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna a regeneracja

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Moim zdaniem ćwicząc na krea trzeba tak ustawić treningi, aby z każdego wyciągnąć max a to czy w Twoim przypadku będzie to 5, 7, czy może nawet więcej dni musisz sam ustalić. Najlepiej abyś np przez miesiąć zanim zaczniesz brać krea przetestował wszystkie kombinacje. Pamiętaj że jeżeli zdecydujesz się trenować daną grupę częściej niż raz na tydz [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 6506 Data: 2004-11-25 19:04:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] etc. na poczatek polecam bialko wedle brakow ( dymatize elite whey protein bardzo sobei chwale) oraz 1 cykl kreatynowy na upartego. najzwyklejsze w swiecie mono albo jablczan. moze byc olimpa, polecam universal creatine bardzo fajnie mi podeszla albo cell pumpa na poczatek, nie ma co szalec, za powazniejsze rzeczy sie wezmiesz troszke pozniej.

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2143 Data: 2009-10-28 18:51:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DŁUGAA PRZERWA I ATAK NA MASE

    Post
    Odżywki i suplementy

    Ja bym dał jakąś kretke mono np. Creatine 200mesh+taurine TREC NUTRITION do tego jakiś boster przed treningowy dobry jest NOX PUMP-Dorian Yates kosa na maxa lub SuperPump 250 Gaspariego i do tego Sizeon Gaspariego i jakieś bcaa ULTIMATE NUTRITION

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2071 Data: 2009-02-22 11:03:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)